Katrine Foldager har servicegenet i orden og sætter en ære i at yde den bedste service før, under og efter rejsen. Hun har været en del af Bravo Tours i 6 år, hvor hun har store erfaringer med både små og store grupper og et unikt kendskab til vores oversøiske destinationer. Når det gælder sportsrejser, kender hun et væld af tennisbaner og cykelruter, men hun ved også, hvor seniorer skal bo og opleve verden.
Lotte Sand kender rejsebranchen fra start til slut. Hun har arbejdet i Bravo Tours i 7 år, hvor hun både har siddet i salget, optimeringsafdelingen og gruppeafdelingen. Her har hun særlig fokus på rejser til familie- og generationsrejser. Hun ved derfor lige præcis, hvilket familiehotel I skal bo på, når I fortæller hende om jeres ferieønsker. Derudover arbejder hun også med flybilletter til firmaer.
Heidi har holdt til i rejsebranchen i 14 år – og er derfor endnu en ekspert. Personligt har hun forkærlighed for De Dansk Vestindiske Øer og Grækenland, men når det kommer til grupperejser er hun lidt af en blækkesprutte.
Hendes mange års erfaring betyder nemlig, at hun har set et utal af rejsemål, hoteller og faciliteter – derfor ved hun, hvor du skal rejse hen, uanset om du vil gøre baghånden bedre på tennisbanen, linedanse, spille bridge, hygge med hele familien eller arrangere en seniorrejse.
Linda er en af gruppeafdelingens mest erfarne. I snart 10 år har hun skræddersyet grupperejse i Bravo Tours’, og inden da sørgede hun for at unge mennesker fik den bedste studietur.
I dag er hun særligt specialiseret i, hvor du skal cykle henne – hun kender masser af cykelhoteller og ved, hvad du har brug for på din cykelrejse. Hun vil ikke kaldes cykelekspert – men det er bare fordi, hun er jysk og beskeden! Og så har hun også helt styr på konferencefaciliteterne op vores rejsemål.
Brug 'Ctrl+C' til at kopiere dette link. Forkortet link: